FotoLAB

Fotografia to nie tylko naciskanie spustu, zgrywanie zdjęć z karty i przesunięcie suwaczkami w programie. To w wielu przypadkach zaawansowany proces wymagający dbałości o liczne detale. Dzięki doświadczeniu jestem w stanie zaoferować Ci wiele usług związanych z fotografią cyfrową i analogową przy zachowaniu pełnej poufności.

Skanowanie filmów 135/120/220

Skanowanie odbywa się w specjalnie przeznaczonym do tego celu profesjonalnym skanerze z Digital ICE Technology (zaawansowane usuwanie pyłków, zanieczyszczeń i zadrapań). Wynikiem skanowania może być wybrany przez Ciebie wysokiej jakości plik jpg lub tiff w wersji kolorowej lub czarno-białej.

Pozwoli Ci to uwiecznić Twoje analogowe dzieła w postaci cyfrowej lub po prostu zarchiwizować stare filmy rodzinne. Zdjęcia mogę przekazać Ci cyfrowo (poprzez email, dysk chmurę etc.) lub po prostu na wybranym przez Ciebie nośniku cyfrowym (pendrive, dysk zewnętrzny, płyta CD).

RENOWACJA FOTOGRAFII

Nadam nowe życie Twoim starym zniszczonym zdjęciom poprzez profesjonalny retusz i rekonstrukcję metodami cyfrowymi – odzyskać utracone fragmenty, oczyścić fotografie z rys i plam, poprawić ich ostrość, kolorystkę i wiele innych walorów. Dzięki temu stare rodzinne fotografie odzyskają dawny urok i będą pamiątką na wiele następnych lat.

Szparowanie/obróbka zdjęć produktowych

W profesjonalny sposób wytnę produkty z problematycznego tła i umieszczę je na wybranym przez Ciebie lub standardowym białym. Jeśli zajdzie taka potrzeba mogę także obrobić kolorystycznie, wyretuszować niedoskonałości lub stworzyć zróżnicowane wersje tego samego produktu, różniące się na przykład nadrukiem.