sidearea-img-1
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat.
sidearea-img-2 sidearea-img-3 sidearea-img-4 sidearea-img-5

Recent News

    No posts were found.

Newsletter

Cześć cześć!

Jestem pewien, że znajdujesz się tutaj nieprzypadkowo. Pozwól więc, że zaspokoję Twoje pragnienie poznania kilku informacji i ciekawostek o mnie.

Wyżej mamy już „jestem” (tak często stosowane i nadużywane). Zacznijmy tutaj od słów: „Urodziłem się”. Urodziłem się we Wrocławiu. Odkąd sięgam pamięcią, interesowała mnie technika wszelkiej maści. Lubiłem rozbierać wszystko na części i analizować działanie, ale też budowę.

Staram się wykonywać swoją pracę z odpowiednim poszanowaniem oraz należytą precyzją. Bo to dzięki niej można zachować wszystkie elementy na odpowiednim poziomie.

Mój udział w wielu wolontariatach, działalnościach studenckich i projektach (w tym komercyjnych) daje mi na bieżąco zapas doświadczeń, aby doskonalić rozwiązania z planem na przyszłość.

Jestem członkiem Samorządu Studenckiego oraz PWR Racing Team na Politechnice Wrocławskiej.

W obecnym świecie bardzo istotna jest wiedza, otwarty umysł i doświadczenie, których to nie nabywa się przypadkiem.

Jestem zdania, że jeśli umie się o czymś marzyć – umie się też to osiągnąć.

Od 2010 roku miałem przyjemność współpracować z Wrocławskim Zarządem Rejonowym Ligii Obrony Kraju, a w 2013 roku zostałem odznaczony „Zasłużony Działacz LOK” w stopniu złotym.

Intensywnie działam w środowisku motoryzacyjnym i realizuję swoją wizję tworząc Banditen Wagen Projekt.

Interesuję się motoryzacją, fotografią, psychologią, technologią, militariami, marketingiem / public relations / human resources / coachingiem, a także dobrą książką.

Kwalifikacje E.12; E.13; E.14

Uprawnienia SEP kat. E

Uprawnienia na wózki widłowe (+ wymiana butli gaz.)

Książeczka Sanitarno-Epidemiologiczna

Odznaczenie ``Zasłużony działacz LOK`` w stopniu złotym (nr 16/2013).