Cześć! Czas poznać się trochę bliżej...

Absolwent Elektronicznych Zakładów Naukowych we Wrocławiu, student Politechniki Wrocławskiej na wydziale Elektroniki Mikrosystemów i Fotoniki.

Pasjonat motoryzacji, minimalistycznego kreatywnego designu, wszechświata.

Daniel Krzewiński – znają go tu i tam (…). Fotografuje z zapałem i jest dozgonnie oddany BMW. Porusza się Banditen Wagen Projekt. Prostolinijny, uczciwy, zaangażowany, szalony, znający delikatne struny i znający życie, trochę filozof. Stając za obiektywem szuka absolutu, możliwe, że kilka razy się o niego otarł. Warto zobaczyć świat jego oczami.

~BMW Koneser by Bawaria Motors

Daniel Krzewiński - Autoportret

Daniel Krzewiński

Grafik | Fotograf | Informatyk

Fotografia zaszczepiona samoistnie w nerwie łączącym ręce z okiem. Krew od urodzenia zastąpiona benzyną, a serce silnikiem V8 – jak to przystało na petrolheada. Stąpający mocno z zasadami po świecie. Szukający niezauważonego by to utrwalić – ale czasem baczny obserwator, bo pewnych chwil nie należy utrwalać na fotografiach. By nie straciły swojej magii. Detal brzmi jak coś co nadaje się na śniadanie. Najczęściej twory fotograficzne powstają w klimatach kobiecych-sensualnych i motoryzacyjnych… mało tego – czemu by ograniczac się i tego nie łączyć? Tak powstają zdjęcia, które zainteresują i petrolheada i czystego artystę.

Uwielbiający utrwalać piękno, detal i prostotę – nie tylko w fotografiach, ale też w grafice. Ceniący elegancję i czysty przekaz.

Dawniej w latach 2010-2016 zaangażowany we Wrocławski Zarząd Rejonowy Ligi Obrony Kraju i odznaczony za zasługi w 2013 roku.

W 2015 i 2016 roku członek zespołu PWR Racing Team na Politechnice Wrocławskiej.

Obecnie działający w sferach automotive i w profesjonalnym studio fotograficznym.

Masz pytanie? Potrzebujesz pomocy?
A może chcesz się tylko przywitać?

Skontaktuj się ze mną. Na pewno coś zdziałamy!

© Daniel „Zkumeku” Krzewiński