Warsztaty i Workshopy fotograficzne

Potrzebujesz pomocy z obsługą aparatu lub chcesz przenieść swoje zdjęcia na nowy poziom?

Bez względu na to co wyżej jest Ci bliższe – mogę Ci pomóc. Do tego zakres będzie dostosowany do Twoich potrzeb, wiedzy i sprzętu.

Obsługa aparatu
Dowiesz się podstawowych zagadnień związanych z fotografią i Twoim pomocnikiem – aparatem. Dowiesz się jak łączyć czynniki i na co patrzeć by uzyskać jak najlepszy efekt i taki jakiego oczekujesz. Poznasz tajniki nie tylko urządzenia, ale świata, który Cię otacza, a wraz z nim tego co najważniejsze w fotografii – światła.

Postprodukcja (obróbka zdjęć)
Pokażę Ci krok po kroku ważne dla Ciebie funkcje i omówię zagadnienia związane z obsługą programów Adobe Photoshop i Adobe Lightroom. Nie nauczę Cię kompletnej obsługi i wszystkich funkcji – są to bardzo funkcjonalne narzędzia, jednak nie ze wszystkiego będziesz korzystać przy obróbce zdjęć. Mimo tego na pewno dowiesz się kilku sztuczek ze świata grafiki komputerowej, przydatnych przy fotografii.

Fotografia studyjna i plenerowa
Dowiesz się jak pracować w studio, jak radzić sobie ze światłem i lampami. Twoja praca w studio/plenerze z modelką lub produktem stanie się przyjemniejsza i sprawniejsza. Zobaczysz jak zachować porządek w miejscu pracy tak by móc szybko dostosować plan do swoich potrzeb. Poznasz istotne elementy podczas sesji z modelką, jak działać i jak uzyskać dobre efekty w połączeniu z dobrze spędzonym czasem w luźnej atmosferze.

Obejrzyj moje portfolio i pomyśl jakie efekty chcesz uzyskać. W razie pytań pozostaję do Twojej dyspozycji mailowej w zakładce kontakt.

  W jak MAKSYMALNIE wielkiej grupie interesują Cię warsztaty?

  Jaki typ warsztatów Ci odpowiada?
  Standardowe (niższa cena): Nauka + zwykła sesja z modelem/modelką zgłębiająca temat warsztatów.
  Workshop (wyższa cena): Nauka + Sesja aranżowana w konkretnym klimacie (zagłębiająca temat + dla tematycznych kadrów w temacie organizowanej sesji).

  Jakie miejsce warsztatów by Cię interesowało?

  Jakie dni by Cię interesowały na zorganizowanie warsztatów?

  Jaki zakres warsztatów Cię interesuje?

  Jaka tematyka interesowałaby Cię na warsztatach?

  Kogo chcesz do pozowania?

  Na jakim sprzęcie pracujesz?

  Na jakim oprogramowaniu pracujesz/chcesz pracować z obróbką?

  Jaka lokalizacja warsztatów Cię interesuje?

  Na co dzień prowadzę warsztaty we Wrocławiu. Nie ma jednak problemu by odbyły się w innej lokalizacji. Wiąże się to jednak z kosztem dojazdu i innych czynników do organizacji warsztatów (np. inne koszty studio itd.). Jeśli zostaje Wrocław, wpisz go w pole poniżej.

  Twoje dane potrzebne bym mógł się z Tobą skontaktować i ustalić szczegóły 🙂

  Wysyłając wiadomość wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie, na mój adres e-mail lub inne formy kontaktu podane przeze mnie powyżej w formularzu.